Witamy Państwa na stronie apisland-kamiński.pl

Naszym głównym celem jest hodowla matek pszczelich, produkcja odkładów pszczelich oraz dystrybucja ich na terenie Polski i UE. Materiał hodowlany Buckfast oraz Carnica z jakiego korzystamy pochodzi z najlepszych pasiek całej Europy.

Przejdź do sklepu Dowiedz się więcej
Pasieka Apisland-Kamiński

Informujemy, iż w tym sezonie wysprzedaliśmy już wszystkie dostępne matki i nie prowadzimy dalej sprzedaży. Wszystkie złożone teraz zamówienia nie będą już realizowane. Dziękujemy Państwu za ten sezon i zapraszamy do nas w kolejnym.

Czym się zajmujemy

Beekeper Honey

Sprzedaż odkładów

Nasze pszczoły są silne i zdrowe, dlatego bardzo szybko się rozmnażają. Pozyskane od nich odkłady sprzedajemy.

Bee Garden

Hodowla matek

Prowadzimy hodowlę szerokiej gamy ras i linii matek pszczelich, opierając się na materiale pochodzącym z najlepszych źródeł.

Bee Products

Produkty pszczele

Nasza pasieka to także bardzo szeroki wybór produktów pszczelich z ekologicznych terenów Roztocza.

Już dziś możesz rezerwować matki pszczele na 2024

Nasz sklep internetowy przyjmuje zamówienia pełną parą. Ty też możesz posiadać wybitny materiał w sezonie 2024. W ofercie posiadamy królowe Buckfast i Carnica.
Apisland-Kamiński - matki pszczele 2024
Apisland-Kamiński - matki pszczele 2023

Matki pszczele

Prowadzimy hodowle matek pszczelich Buckfast i Kraińskich. W ofercie posiadamy: mateczniki, matki pszczele jednodniowe, matki ze sprawdzonym czerwieniem – unasiennione naturalnie oraz matki Reprodukcyjne w 2024 Buckfast : Sahariensis, Elgon, Meda, Anatolica Primorsky. I kraińskie Celle, Peschetz, Hinderhofer.

Odkłady pszczele

Tworzymy odkłady pszczele 4 i 5 ramowe natrzech typach ramek : Dadant, Warszawska Poszerzona oraz Zwykła. W odkładzie znajduje się matka pszczela Buckfast lub Kraińska oraz czerw po królowej - wedle zamówienia linii.
Apisland-Kamiński - odkłady pszczele
Apisland-Kamiński - mateczniki

Mateczniki

Najbardziej efektywnym sposobem przyjęcia matki pszczelej jest poddanie jej bezpośrednio w mateczniku. Po mateczniki zapraszamy osobiście do głównej pasieki hodowlanej.

Matki reprodukcyjne

Z naszymi królowymi wędrujemy na Niemieckie trutowiska GdeB. Matki pszczele kopulują w renomowanych trutowiskach Lautenthal oraz Wippra/Südharz . Dostarczamy licencjonowane królowe Buckfast.
Apisland-Kamiński - matki reprodukcyjne
Karol i Aneta Kamińscy

Nasza historia

Nasze pasieki rozmieszczone są w trzech powiatach województwa lubelskiego. Gospodarując na ulach Dadant, Warszawski zwykły i poszerzany bazuje w głównej mierze na pszczole Buckfast i Kraińskiej. Nasze pasieki nastawione są na produkcję odkładów oraz hodowlę matek pszczelich. Każdego roku w naszej pasiece wymieniamy ponad 70 % matek pszczelich użytkowych. Sprzedaż pszczół prowadzę na ternie całego kraju i Europy za pośrednictwem firm kurierskich Pocztex, DPD, UPC.
więcej

Matki pszczele

Zajmujemy się hodowlą matek pszczelich pochodzących z najlepszych pasiek Europy i nie tylko.
Zobacz

Kraje do których trafiają hodowane przez nas matki

Mapa z krajami gdzie wysyłamy nasze matki

Spróbuj naszego miodu.

Zapoznaj się z szeroką ofertą naszych miodów i produktów pszczelich.
Sprawdź

Nasz zespół

Aneta Aneta Kamińska marketing i dystrybucja
Karol Karol Kamiński chów i hodowla pszczół
Facebook